Laura Kiili

Karistusõiguse Jutla 22. aprillil: Kohtueksperdilt juristile

Karistusõiguse Jutla järgmine vestlusepisood jõuab kuulajateni 22. aprillil kell 10, mil Gunnar Tasa ja Marika Väli kõnelevad "kohtueksperdilt juristile".

Toimumisaeg: 22. aprill kell 10-12

Toimumiskoht: Zoomis (NB! Eelregistreerumisega)

Gunnar Tasa, Eesti Kohtuekspertiisi Instituudi asedirektor ja pikaaegne DNA ekspert mõtiskleb, mida on ja mida ei ole ekspertiisil õigusemõistmisele pakkuda ning pakub oma visiooni sellest millised on ekspertiisivaldkonna tulevikusuundumused.

Marika Väli, Eesti Kohtuekspertiisi Instituudi arenduse asedirektor, elukutselt kohtuarst arutab teemal, miks jurist vajab ekspertiisialaseid teadmisi teaduslikult põhjendatud ekspertarvamusest arusaamiseks ja toob välja ekspertide nägemuse terminitest ekspert/kohtuekspert/asjatundja. Kas alati ikka on vajalik määrata ekspertiis?

Registreeru Jutlale!

Jutla 22. aprillil
ISRD-4 uuring

ISRD-4 uuringu tulemuste tutvustus: üldhariduskoolide 8.-11. klassi õpilaste elustiil ja käitumisharjumused

TÜ vaimse tervise konverents „Tööheaolu – mis ja kelle asi?“

Tartu Ülikool kutsub vaimse tervise konverentsile, kus kõneldakse tööheaolust