Tartu Ülikooli õigusteaduskond

Aruteluõhtu „Vene-Ukraina sõda ja rahvusvaheline õigus"

25. juulil 2022 kell 17.00-18.30 toimub Pärnu Keskraamatukogu saalis (Akadeemia 3) eestikeelne aruteluõhtu teemal „Vene-Ukraina sõda ja rahvusvaheline õigus“.

Käsitletakse küsimusi nagu agressiooni määratlus, sõja mõju rahvusvahelisele õigusele tervikuna ja Eestile, humanitaarõiguse rikkumised ja vastutus rikkumiste eest.

Esinevad Tartu Ülikooli rahvusvahelise õiguse õppejõud Lauri Mälksoo ja René Värk. Üritus toimub arvult kümnenda Tartu Ülikooli rahvusvahelise õiguse suveülikooli raames ja kõik huvilised on oodatud osalema.

#teadus #ühiskonnale

Märt Maarand kaitseb doktoritööd „Credit institution’s limited rights for appealing the recovery and resolution measures in the European Union laws“

18.07.2022
#rahvusvaheline #ühiskonnale