Ingliskeelse magistriõppekava International Law and Human Rights infotund toimub 21. märtsil kell 14.30 õigusteaduskonna Tallinna õppehoones Kaarli pst 3

Tartu Ülikooli õigusteaduskond avab sügisel 2016 ingliskeelse magistriõppekava International Law and Human Rights. Õppetöö on tasuline ja toimub Tallinnas. Õppima on oodatud huvilised Eestist ja välismaalt.

Tänapäevane globaliseerunud maailm vajab reegleid, mis aitavad riikidel realiseerida ja kaitsta oma huve ja õigusi, arvestades samaaegselt rahvusvahelise kogukonna teiste toimijate sarnaseid huve ja õigusi. Rahvusvahelise õiguse ja inimõiguste regulatsioon on järjest laiaulatuslikum ja detailsem, mistõttu suureneb vajadus nende valdkondade spetsialistide järele nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt. Nii ongi õppekava eesmärgiks anda süsteemne käsitlus ja laialdased teadmised rahvusvahelise õiguse ja inimõiguste põhimõtetest, regulatsioonist, subjektidest ja praktikast ning valmistada lõpetajaid ette erialaseks tööks.

Õppekava tutvustav infotund toimub 21. märtsil kell 14:30 õigusteaduskonna Tallinna osakonna hoones (Kaarli pst 3) ruumis 101.
Kõnelevad programmijuht, rahvusvahelise õiguse dotsent René Värk ja avaliku õiguse osakonna juhataja, rahvusvahelise õiguse professor Lauri Mälksoo.

Kandideerimise tähtaeg on 15. aprill 2016.
Täiendavat informatsiooni leiab õppekava kodulehel (www.ut.ee/ilhr).

Programmijuht:

René Värk