Skip to main content

Tutvu ülikooliga enne sisseastumist

2. märtsil toimuval lahtiste uste päeval saab kuulata põnevat ja inspireerivat konverentsi, osaleda kaasahaaravates töötubades ja infotundides ning vaadata ringi messialal. Päeva jooksul räägitakse, kuidas saada üliõpilaseks ja jõuda vilistlase staatuseni, ning arutleme kõige üle, mis toimub ülikooli ajal ja hiljemgi.

Image
Õigusteaduse programmijuht Age Värv esmakursuslaste infopäeval.

 

2. märtsil ootab ees

10.30–12.00 inspireeriv konverents tulevasele üliõpilasele

  • Kuidas sisseastumine käib ja mismoodi selleks valmistuda?
  • Tudengite aruteluring: milline on elu tudengina ja kuidas võtta ülikooliajast parim?
  • Vilistlaste aruteluring: kuidas juhtida oma tulevikku?
     

13.00–16.00 õppekavade töötoad ja infotunnid

Töötubades saad käe külge panna ja kogeda, mida üks või teine õppekava endast kujutab. Õppekavade infotundides on sul võimalus esitada küsimusi nii huvipakkuvate õppekavade sisu kui ka sisseastumise kohta.

Registreerimine lahtiste uste päeva töötubadesse ja infotundidesse avatakse jaanuaris. Selleks, et olla kursis, millal registreerimine avatakse liitu bakalaureuseõppe infokirjaga 

Tartu Ülikooli nõustamiskeskuse karjäärinõustajad pakuvad terve päeva kestel personaalset karjäärinõustamist, et aidata valida just see õige eriala.

Töötoad õigusteaduskonnas

2. märtsil avab uksed ka õigusteaduskond.

Kell 13:00 alustame esimese infotunniga Näituse 13A suures auditooriumis. Õigusteaduskonnas õppimisest räägivad programmijuhid Age Värv ja Mari-Liis Lipstok.

Tutvu ülikooliga enne õpingute algust