Tartu Ülikooli õigusteaduskonna ja Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja seminar

Tartu Ülikooli õigusteaduskonna ja Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koja iga-aastane seminar toimub 12.-13. mail Tartus, Lydia hotelli sündmuskeskuses. Selleaastasel seminaril räägitakse kriiside mõjust tänapäeva maailmas nii õigusemõistmise, üksikute õigusküsimuste kui ka inimese vaatest.

Seminari kahe päeva jooksul võtavad sõna teiste seas mitmed õigusteaduskonna õppejõud:

• Villu Kõve "Kriiside mõju õigusemõistmisele"
  • Aleksei Kelli "Intellektuaalne omand kui põhiõigus tänases muutunud maailmas"
  • Aaro Mõttus "Kohtutäitur avaliku võimu kandjana"
  • Gaabriel Tavits "Ametnike distsiplinaarvastutus"
  • Kaia Kastepõld-Tõrs "Vaimne tervis kriiside ajal"
  • Mari Schihalejev "Hääleõigus pankrotimenetluses – selle (mitte)formaalsusest ja uuemast kohtupraktikast"
Photo of continents by Pixabay

Tartu Ülikooli õigusteaduskond on üks koostööpartneritest riigihangete konverentsil "Public Procurement: Global Revolution XI"

12.05.2022
Erasmus Mundus Master