Tartu Ülikooli tunnustas õigusteaduskonna e-kursuse „Õiguse alused“ meeskonda

Tartu Ülikooli täiendusõppe tänuüritusel tunnustati õigusteaduskonna e-kursuse  “Õiguse alused” meeskonda kursuse kõrge kvaliteedi ja eduka koostööpartnerite kaasamise eest. 

Tunnustuses toodi välja: „Kursus kogus kohe populaarsust nii kooliõpilaste kui täiskasvanute seas ning kursuse edukalt läbinute kõrge osakaal ja positiivne tagasiside annab tunnistust kursuse suurepärasest kvaliteedist. Eraldi esiletõstmist väärib e-kursuse valmimisse panustanud meeskonna suurus ja koostööpartnerite kaasamine: lisaks õppejõududele kaasati e-kursuse ettevalmistamisse ka õigusteaduskonna üliõpilased ja tippjuristidest praktikud ning õigusteaduskonna vilistlased. Võib kahtlusteta öelda, et tegemist on läbi aegade kõige edukama õigusvaldkonna e-kursusega.“

Kursuse loomiseks ühendasid jõud õigusteaduskonna õppejõud ja vilistlased ning tiimi oli kaasatud üle 30 inimese.

“Pärjatud saime eelkõige koostöö eest ja tööd sai koos tehtud kõvasti. Aga tegelikult on tulemust õigem pidada koosloomeks. Sest koos lõime me midagi täiesti uut. Midagi sellist, mida keegi meist ei olnud varem teinud, väljaspool auditooriumi, õppe- ja ainekava, pisut teises keeles ja teise suunitlusega. See tuli hästi välja ja mis peamine – “See oli fun!” nagu ütles mulle ühe mooduli autor, kelle konspekti sai testlugejate soovitusi järgides mitu korda ümber tehtud,” kiidab meeskonda kursuse projektijuht Tiina Mikk.

Tiina lisab, et suurepärane tulemus sündis tänu suurepärasele meeskonnale: Peep Pruks, Gaabriel Tavits, Heiki Loot, Katre Luhamaa, Ülle Madise, Carri Ginter, Gea Lepik, Urmas Volens, Almar Sehver, Piia Kalamees, Karin Sein, Tarvo Puri, Age Värv, Janno Lahe, Hannes Vallikivi, Margus Kurm, Lavly Perling, Andreas Kangur, Priit Pikamäe, Lauri Mälksoo, Marju Luts-Sootak, Hesi Siimets-Gross, Maris Valtin, Ave Hussar, Priit Tõnisson, Kalev Lattik, Roveena Kapp, Ly Sõõrd, Natalia Nekrassova, Heli Pärn, Toomas Petersell, Juho Jalviste, Evar Saar, Kärt Kiisküla.

„Õiguse alused“ toimub sel kevadsemestril juba kolmandat ning on suunatud kõigile, kes soovivad tutvuda õiguse algtõdedega ja mõista õiguse erinevaid valdkondi ühtse tervikuna. Kursus on mõeldud nii gümnaasiumiõpilastelekes kaaluvad, kas juura on sobiv eriala, mida ülikoolis õppida kui ka täiskasvanutele, kes tahavad õigusvaldkonnast paremini aru saada.Eelmisel aastal pälvis e-kursus ka selge sõnumi tunnustuse.

Järgmine kursus algab 1. oktoobril. Loe juurde ja registreeri end siin.