Õigusteaduskond kutsub osalema Ida-Virumaa õiguskoolitustel

Tartu Ülikooli õigusteaduskond ja Justiitsministeerium pakuvad sel sügisel Ida-Virumaal tasuta õigusalaseid koolitusi, mis annavad võimaluse saada teadmisi erinevatest õiguse valdkondadest nagu näiteks lepinguõigus, asjaõigus, perekonnaõigus ja palju muud.

Koolitused on suunatud eelkõige Ida-Virumaa ettevõtete ja asutuste töötajatele, kuid oodatud on kõik huvilised, kes soovivad nendes õigusvaldkondades oma teadmisi täiendada. Juriidilisi eelteadmisi ei ole vaja.

„Eesti riik on pidanud oluliseks suurendada Ida-Virumaa elanike õigusteadlikkust ja tänu sellele saab Tartu Ülikooli õigusteaduskond koostöös Justiitsministeeriumiga pakkuda vastavaid õigusalaseid koolitusi,“ rääkis õigusteaduskonna direktor Gaabriel Tavits.

Esimene koolitus Õiguse üldpõhimõtted toimub 1. oktoobril kell 9.15–16.30 Narvas Tartu Ülikooli Narva kolledži (Raekoja plats 2) ruumis 100. Koolitaja on hinnatud spetsialist, Tartu Ülikooli õigusteaduskonna võrdleva õigusteaduse lektor ja õigusteoreetik Mario Rosentau.

Ida-Virumaa õiguskoolitusi on kokku kuus ja need leiavad aset kuni 2020. aasta detsembri keskpaigani. Ühe koolituse maht on 8 akadeemilist tundi.

Koolitused on tasuta!

Registreeru esimesele koolitusele kuni 30. septembrini siin.

Lisateave: Mari-Liis Lipstok, täiendusõppe programmijuht, 737 6061, mari-liis.lipstok@ut.ee