Veebiseminar uurib infoühiskonda

18. oktoobril kell 16.00 toimub esimene TÜ infoühiskonna keskuse veebiseminar.

Esimeses vestlusringis arutlevad Tartu ülikooli õppeprorektor Mart Noorma, meediauuringute professor Andra Siibak ning interpersonaalse ja hariduskommunikatsiooni lektor Kadri Ugur stuudios teemadel:

• Mis on infoühiskond? Kuidas erinevate distsipliinide esindajad infoühiskonna tähendust mõtestavad?
  • Miks on infoühiskonna interdistsiplinaarne uurimine kasulik ja vajalik?
  • Kuidas on Tartu Ülikooli teadlased panustanud infoühiskonna uurimisse, mida saame paremini teha?
  • Mis on Tartu Ülikooli infoühiskonna keskus? Kellele ja miks on sellist keskust vaja?

Väljastpoolt stuudiot edastavad oma mõtteid keeletehnoloogia teadur Kadri Vider arvutiteaduste instituudist, Malmö ülikooli vanemõppejõud Pille Pruulmann-Vengerfeldt ning IT-õiguse lektor, infoühiskonna keskuse idee algataja Helen Eenmaa-Dimitrieva.

Veebiseminar on reaalajas jälgitav TÜ ühiskonnateaduste instituudi Youtube’i kanalil

Reaalajas vaataja saab ka ise osalejatele küsimusi esitada. Selleks tuleb end Youtube’i sisse logida ning kasutada live chat akent ekraani paremas servas.
Veebiseminar on järelvaadatav ning kommenteeritav infoühiskonna keskuse Youtube’i kanalil.

Lisainfo:
Andra Siibak, Tartu ülikooli meediauuringute professor, andra.siibak@ut.ee