Andres Tennus

Sügissemester toob Tartu Ülikooli õigusteaduskonda õppima arvukalt andekaid noori

Õigusteaduse bakalaureuseõppe päeva- ja sessioonõppes nii Tallinnas kui ka Tartus kokku alustab õpinguid 266 uut üliõpilast (sh 205 tasuta õppekohtadel ja 61 tasulistele õppekohtadel). Õigusteaduse magistriõppe tasulises sessioonõppes alustab Tallinnas 65 ja Tartus 23 magistranti. Õigusteaduse magistriastme päevaõppes Tartus alustab õpinguid 39 magistranti.

Õigusteaduse magistriastmes jätkab õpinguid kokku 127 magistranti (sh 39 tasuta, 88 tasulist).

Lisanduvad veel Infotehnoloogiaõiguse magistriprogrammi 20 välisüliõpilast, 10 magistranti Rahvusvahelise õiguse ja inimõiguste magistriprogrammis, millele lisanduvad 11 üliõpilast Glasgow ülikooli Erasmus Munduse ühisprogrammi raames.

Õigusteaduse doktoriõppes alustab sellest sügisest 4 uut nooremteadurit.

Soovime kõigile sihikindlust ning vastupidavust eesmärkide suunda pürgimisel ja head uue õppeaasta algust!

Õigusteaduskonna pusad

NÜÜD MÜÜGIL! Õigusteaduskonna pusad

Tartu Ülikooli õigusteaduskonna loengusari "Tehnoloogia ja õigus"

Loengusari "Tehnoloogia ja õigus"