Andero Kalju

Alustad õpinguid õigusteaduskonnas? Tule infopäevale!

Õigusteaduskonnas alustavatele tudengitele on selle õppeaasta alguses infotunnid nii Tartus kui Tallinnas. Kasuta võimalust ja tutvu õigusteaduskonna inimeste ning oma kursusekaaslastega juba enne esimest loengut.

Õppeaasta avaaktus toimub 29. augustil kell 10 Tartu Ülikooli peahoone ees.

Tartus 29. augustil kell 13

Infotund toimub Näituse 13a auditooriumis 201. Infotunnis tutvustavad õigusteaduskonna inimesed õppekava ja õppekorraldust ning jagavad praktilist infot. Esmakursuslased saavad tutvuda tuutoritega ja kõigele lisaks räägitakse ka Tartu tudengielust.

Infotunnile järgneb kell 17.30 tutvumisüritus Kassitoomel.

Tallinnas 30. augustil kell 10

30. augustil kell 10 toimub kõikidele esmakursuslastele mõeldud infopäev. Tutvustame teaduskonna inimesi, õpperuume, õppekava ja õppekorraldust, anname võimaluse kaastudengitega tuttavaks saada, jagame praktilisi soovitusi ja vanemate kursuste tudengite kogemusi. Tähelepanuta ei jää ka tudengielu!

Infopäeva kava ja täpsemad juhised saadame järgmisel nädalal.

Meenutusi esmakursuslaste infopäevast aastal 2019

Tartu Ülikooli õigusteaduskonna loengusari "Tehnoloogia ja õigus"

Loengusari "Tehnoloogia ja õigus"

Kutse loengule: „Tehisintellekti kasutusvõimalusi valitsuste poolt“

Arutelu käsitleb tehisintellekti kasutusvõimalusi valitsuste poolt.