Otsi uudist

Igal kevadel valivad kõik Tartu Ülikooli tudengid üliõpilasesindusse uued esindajad, kes toovad endaga kaasa värskeid ideid. Ka Sina võid esitada avalduse ja saada esindajaks!
  • uudis
Veebiseminaril peatutakse noorte õigusrikkumiste ja ohvrikslangemise teemadel, lisaks tutvustatakse ka keskkonna sh kooli mõju noorte õigusrikkumistele.
  • uudis
24. aprillil kella 13–17 toimub Zoomis ja TÜ muuseumi valges saalis vaimse tervise hoidmisele pühendatud konverents.
  • uudis
Kevadised Jutlad kalendrisse kirja!
  • #õpetamine
  • uudis
Tule õigusteaduskonna endiste ruume külastusele Tartu Ülikooli peahoonesse ja võta osa õiguskirjanduse esitlusest Näituse tänava õppehoone teabekeskuses!
  • uudis
Kolmapäeval, 10. aprillil kell 19 antakse start juba teist korda toimuvale Tartu Ülikooli kevadjooksule.
  • #kestlikkus
  • uudis
Loengusarja „Me peame rääkima eraõigusest“ esimene avalik loeng teemal „Uue tarbijakrediidi direktiivi kohaldamisala  - mis muutub alates 20.11.2025?“.
  • uudis
Salzburgi Euroopa eraõiguse suvekooli stipendiaadid on selgunud.
  • uudis
Tartu Ülikool kutsub oma vilistlasi 18. mail taas ülikoolilinna. Kokkutuleku „Tagasi ülikooli“ päeva esimese poole sisustavad taaskohtumised instituutides, ringkäigud ülikooli hoonetes, legendaarsete õppejõudude loengud ja taaselustatud tudengitraditsioonid. Õhtul toimub ühislaulmine peahoone ees, rongkäik ja pidu spordihoones 2 Quick Starti, Justamendi jt saatel.
  • #vilistlaste kokkutulek
  • uudis
Värskeimad artiklid on nüüd veebis saadaval!
  • #kirjastamine
  • ajakiri
Kolmapäeval, 17. aprillil toimub Tartu Ülikooli õigusteaduskonna lahtiste uste päev Tallinnas.
  • #kooliõpilasele
  • uudis
Tartu Ülikooli rahvusvahelise õiguse ja inimõiguste õppekava esimese aasta magistrant Eva Maria Õunapuu püüab olla eeskujulik üliõpilane ning asju pigem ette ära teha. Sageli nõuab see suurt pingutust, kuna lisaks õppimisele töötab ta ka advokaadibüroos juristina.
  • uudis
Ettekandel keskendutakse kommertspandi seostele teiste pandiõigustega, kommertspandi ulatusele ja sellele, kuivõrd peaks seadus pandiõiguse ulatust ette kirjutama.
  • meist mujal
  • kõne
Kontserdisari „Harmonia Universitatis“ on (üli)õpilastele tasuta.
  • #kultuur
  • uudis
Seminari viivad läbi Hamburgi Ülikooli prof dr Reinhard Bork ja Tartu Ülikooli pankrotiõiguse lektor ning vandeadvokaat Anto Kasak.
  • uudis
Värskeimad artiklid on nüüd veebis saadaval!
  • #kirjastamine
  • ajakiri
Kes täna Tartusse ei jõudnud, saavad osaleda juba 17. aprillil Tartu Ülikooli õigusteaduskonna lahtiste uste päeval Tallinnas (rohkem infot peagi)!
  • #kooliõpilasele
  • #ülikoolist
  • uudis
14. märtsil kell 13 on kõik ülikoolipere liikmed ja keelehuvilised oodatud Tartu Ülikooli aulasse emakeelepäeva tähistama.
  • uudis
Tartu Ülikooli töötajad ja üliõpilased olid oodatud 23. veebruaril kell 12 ülikooli aulasse Eesti Vabariigi 106. aastapäeva kontsertaktusele.
  • #ülikoolist
  • uudis
Tartu Ülikooli Õigusteaduskond, Eesti Akadeemiline Õigusteaduse Selts ja Riigikohus kuulutavad välja stipendiumikonkursi 1. kuni 13. juulini 2022 toimuvas Salzburgi suveülikoolis ’European Private Law’ osalemiseks.