Uudised

Kolmapäeval, 17. aprillil toimub Tartu Ülikooli õigusteaduskonna lahtiste uste päev Tallinnas.
  • uudis
Ettekandel keskendutakse kommertspandi seostele teiste pandiõigustega, kommertspandi ulatusele ja sellele, kuivõrd peaks seadus pandiõiguse ulatust ette kirjutama.
  • #avatud teadus
  • meist mujal
  • kõne
Kontserdisari „Harmonia Universitatis“. W. A. Mozart „Väike öömuusika“
  • #kultuur
  • uudis
Seminari viivad läbi Hamburgi Ülikooli prof dr Reinhard Bork ja Tartu Ülikooli pankrotiõiguse lektor ning vandeadvokaat Anto Kasak.
  • #rahvusvaheline
  • uudis
Värskeimad artiklid on nüüd veebis saadaval!
  • #kirjastamine
  • ajakiri
Kes täna Tartusse ei jõudnud, saavad osaleda juba 17. aprillil Tartu Ülikooli õigusteaduskonna lahtiste uste päeval Tallinnas (rohkem infot peagi)!
  • uudis
14. märtsil kell 13 on kõik ülikoolipere liikmed ja keelehuvilised oodatud Tartu Ülikooli aulasse emakeelepäeva tähistama.
  • uudis
Tartu Ülikooli töötajad ja üliõpilased olid oodatud 23. veebruaril kell 12 ülikooli aulasse Eesti Vabariigi 106. aastapäeva kontsertaktusele.
  • uudis
Tartu Ülikooli Õigusteaduskond, Eesti Akadeemiline Õigusteaduse Selts ja Riigikohus kuulutavad välja stipendiumikonkursi 1. kuni 13. juulini 2022 toimuvas Salzburgi suveülikoolis ’European Private Law’ osalemiseks.
  • #rahvusvaheline
  • uudis
Iseseisvuspäeva eel andis Eesti Vabariik oma kõrgeima tänu – riigi teenetemärgi – inimestele, kelle igapäevane tegevus laob järjest uusi kihte Eesti hoolivuse, märkamise ja kaitstuse seina, kirjutas president Alar Karis riigi teenetemärkide andmise otsuse eessõnas.
  • #tunnustamine
  • meist mujal
Eelregistreeru infotundi ja töötubadesse, sest kohtade arv on piiratud.
  • uudis
Märgi kalendrisse Tartu Ülikooli õigusteaduskonna 2024. aasta lõpuaktused.
  • uudis
Seminari korraldajate Karin Seina ja Paloma Krõõt Tupay sõnul tõdesid esinejad, et Eesti e-riik põhineb eelkõige Eesti elanike usaldusel.
  • uudis
Tartu Ülikooli ja Eesti Arhitektide Liidu koostöös korraldatud arhitektuurivõistlusel selgitati välja parim ideelahendus ülikooli õigusteaduskonna Tallinna õppehoone rekonstrueerimiseks ja krundi hooviala kujundamiseks. Võistluse võitis Kauss Arhitektuur OÜ ideekavand „Kaskaad“.
  • pressiteade
28.veebruaril algusega kell 15.00 leiab aset vinge tudengite karjääri toetav seminaride sari. Ürituse eesmärk on pakkuda üliõpilastele võimalust osaleda erinevates karjääri toetavates seminarides
  • uudis
2024/2025. õppeaastast jõustuvad muudatused puudutavad sisseastujaid ja üliõpilasi, kes kaaluvad õpingute katkestamist või soovivad tulevikus uuesti tasuta samal õppeastmel õppima asuda.
  • uudis
Veebruarist algas kandideerimine Tartu Ülikooli eesti- ja ingliskeelsesse magistriõppesse ning ingliskeelsesse bakalaureuseõppesse.
  • pressiteade
Tartu Ülikool avab vastuvõtu õigusteaduse doktoriõppe erialale 1. juunil 2024.
  • uudis
Noored õigushuvilised tulid ühepäevasele visiidile Tartusse, et külastada Tartu ÕÜlikooli õigusteaduskonda ja Riigikohut.
  • uudis
President Alar Karis tunnustab Eesti Vabariigi aastapäeva eel riigi teenetemärkidega 151 inimest, kellest kaheksa on ülikoolipere liikmed. Pidulik tseremoonia toimub 21. veebruaril kl 13 Eesti Rahva Muuseumis.
  • #tunnustamine