Otsi uudist

9.–10. augustil Paides toimuval arvamusfestivalil on tänavu kavas rohkem kui kakssada ühiskonda puudutavat arutelu. Ülikoolist lööb üritusel kaasa üle 30 teadlase, töötaja ja üliõpilase.
  • #koostöö
  • uudis
Õppekoha pakkumise sai 3294 kandidaati, kellel tuleb valik õppima tulemise kohta langetada hiljemalt 14. juulil.
  • uudis
The seminar “Abusive debt recovery practices: lessons from the Baltic States and Germany” will be held in the University of Tartu, School of Law (Tallinn, Kaarli pst 3, Estonia) on 19th September 2024.
  • #õpetamine
  • uudis
Eesti Teadusagentuur (ETAG) avas 2024. aasta üliõpilaste teadustööde riikliku konkursi.
  • uudis
26. juuni südaööni võeti vastu avaldusi Tartu Ülikooli esimese astme ja magistritaseme õppesse.
  • uudis
25. juunil sõlmisid Tartu Ülikool ja OÜ Kauss Arhitektuur õigusteaduskonna Tallinna õppehoone (Kaarli pst 3) rekonstrueerimise ja krundi hooviala kujundamise projekteerimislepingu.
  • uudis
Sellelt lehelt leiad info, mida vajad Tartu Ülikooli esmakursuslasena õpingute edukaks alustamiseks.
  • uudis
Tänan lõpetajate nimel meie õppejõude, kes on mänginud sel ülikooliteel iga päev kõige märkimisväärsemat osa.
  • #instituudist
  • uudis
Tartu Ülikooli õigusteaduskond pakub paindlikke õppevõimalusi ka mikrokraadiprogrammi näol.
  • #täiendusõpe
  • uudis
Õigusteaduskonna magistriõppe cum laude lõpetanud Liis Kikas oma kõnes magistriastme lõpuaktusel Tartu Ülikooli aulas:
  • #instituudist
  • #õpetamine
  • uudis
Vahur Verte, a graduate of the School of Law master’s curriculum in Information Technology Law, said in his speech at the graduation ceremony in the University of Tartu assembly hall:
  • uudis
Kuigi Eesti meediamaastikul pühendatakse keskkonnateemadele rohkem tähelepanu kui kümne aasta eest, takerduvad ajakirjanikud nende käsitlemisel sageli kobarprobleemidele iseloomulikku keerukusse.
  • uudis
Õigusteaduskond sai uue doktori!
  • uudis
Alates 12. juunist on Tartu Ülikooli õppeinfosüsteemis (ÕIS) kasutusel uus õppija töölaud, mis toob õppija jaoks olulise info ühte keskkonda kokku.
  • uudis
Tartu Ülikool ootab doktoriõppesse kandideerima tulevasi teadlasi ja tippspetsialiste.
  • uudis
6. juunil kell 16.00–17.30 toimus Tartu Ülikooli raamatukogu muusikaosakonna seminariruumis arutelu „Meedia roll ühiskonna kestliku kursi kujundamisel“.
  • uudis
Seekordse kestlikkuse infokirja teemadering ulatub väikeste keelte püsimisest, kestlikest liikumisviisidest ja kliimaseadusest tuumajaamani välja.
  • uudis
The podcast “Tiksu to UniTartu” shares insights and tips to help future international students thrive at the University of Tartu. New episodes are release every Tuesday.
  • #why Tartu
  • uudis
Välkkõnelejad igast valdkonnast on oodatud esitama eesti- või ingliskeelseid kaasahaaravaid ettekandeid, milles tutvustavad enda teadustöö tähtsust ja tulemusi.
  • uudis
Õigusteaduskonna doktorant Sevanna Poghosyan tutvustab oma valmivat doktoritööd „Nõukogude ja Vene käsitused demokraatiast (ja enesemääramisõigusest) rahvusvahelises õiguses.“