Noorte rebaste vaktsineerimine 11.-12. oktoobril Roosta puhkekülas

Märgatud on ülinakkava H-D-S viiruse levimist rebaste hulgas. Sümptomiteks on vastupandamatu tung Liventaali loengumapi vastu ning palavikuline soov diferentseerida. Kõrvalnähtudena esineb tavapärasest suurem vajadus kohvi ja energiajookide järele.

ANNA END ÜLES, MEIE SAAME SIND AIDATA!!!!

NOORTE REBASTE VAKTSINEERIMINE

11.-12. oktoobril 2008

Roosta Puhkekülas

NB! Vaktsineerimata rebase puudumine lubatud üksnes Veterinaar- ja Toiduameti kirjalikul loal!

Nakkuse vastuvõtlikkuse hindamiseks palume KÕIGIL üliõpilastel pöörduda kursavanema poole, kes hindab tervislikku seisundit ning määrab vajaliku ravi.

Magistrantide, vilistlaste ja muude õigusinstituutlaste tervise eest vastutab kriisireguleerimise koolituse läbinud Virge Eiche.

Ööbimisega ravituusiku hinnad:

22.09–05.10 - 275 eek

06.10–10.10 - 325 eek

11.10 ja kohapeal sissepääs 400 krooni

Vabadussõja veteranidele ja üle 65. aastastele rebastele kehtivad soodushinnad. Küsi personaalset pakkumist!

Haigusest puretutele transport. Buss Roosta puhkekülla väljub Rahvusraamatukogu eest kell 14.00.

Kontakt: Virge Eiche, tel: 53 494 726, e-mail: virge.eiche@gmail.com