Tartu Ülikooli õigusteaduskond

Õigusteaduskonna tudengid valisid aasta õppejõud ja lectio cum laude

Traditsioonilisel ELSA Estonia korraldatud Jõulusalongil teatati õigusteaduskonna tudengite valitud aasta õppejõud ja lectio cum laude.

Aasta õppejõud Tartus – Aaro Mõttus

Üliõpilased on öelnud: Esmakursuslasena oskan öelda, et tegemist on kõige-kõige sõbralikuma ning parema suhtumisega õppejõuga. Aaro on kõige muhedam ja nägusam ülikooli peal. Aaro riietumine ei ole jäänud märkamata, mis on alati väga sümpaatne, kandes ilusaid ülikondasid. Tema loengud on meeletult huvitavad ning ta ise on inimesena väga hea suhtleja. Üliõpilased tunnustavad Sind, Aaro, aasta õppejõuks Tartus!

Aasta õppejõud Tallinnas – Markus Kärner

Üliõpilased on öelnud: Markus Kärner on vaieldamatult kõige paremini ainet edasiandev õppejõud. Ta oskab siduda õpitut päris eluga, tuues elulisi näiteid. Ta on tõsiselt karistusõigusele pühendunud ning soovib siiralt, et tudengid ainet mõistaksid. Lisaks on tegemist väga karismaatilise ning humoorika õppejõuga. Üliõpilased tunnustavad Sind, Markus, aasta õppejõuks Tallinnas

Aasta rõõmsameelseim õppejõud – Anna Markina

Üliõpilased on öelnud, et Anna suudab alati positiivsust noortesse anda, olles ise nii soe ja sõbralik inimene. Tema loengutesse on alati suur rõõm sisse astuda ning hea tundega sealt lahkuda. Üliõpilased tunnustavad Sind, Anna, aasta rõõmsameelseimaks õppejõuks!

Aasta humoorikaim õppejõud – Mario Rosentau

Üliõpilased on öelnud, et Mario loengutes ning seminarides nalja saab. Mario kõrvalepõiked teemadest on saanud õpilaste lemmikosadeks. Üliõpilased tunnustavad Sind, Mario, aasta humoorikamaiks õppejõuks!

Aasta inspireerivaim õppejõud – Gerli Helene Gritsenko

Üliõpilased on öelnud, et Gerli näeb vaeva selle nimel, et tudengid saaksid teemast aru ja annab endast kõik, et teema tudengitele selgeks saaks. Seda on väga tore näha. Gerli on kindlasti üks suurimaid eeskujusid tudengitele. Üliõpilased tunnustavad Sind, Gerli, aasta inspireerivaimaks õppejõuks!

Lectio cum laude - karistusõigus

Üliõpilased arvavad, et õppejõud on inspireerivad ning toetavad, panustavad oma töösse palju. Karistusõiguse aine on selgelt ning loogiliselt üles ehitatud, kus iga teema lõpus kontrollitakse õpilase teadmisi testide abil. Õppeainet iseloomustavad järgnevad omadused: kõige huvitavam, kõige põnevam, kõige väljakutsuvam ning üpris lahe. Üliõpilastel ei hakka kunagi selles õppeaines igav.

Palju õnne!

Dana Stein

Bakalaureuseõppe lõpetanud Dana Stein: õigusteaduskond aitas meil laduda vundamendi, mis ei lagune ka kõige tugevama raputuse juures

Liis Kikas