Otsi uudist

31. oktoobril kell 10.00 kaitseb Sevanna Poghosyan õigusteaduse erialal doktoritööd „Soviet and Russian Approaches to Democracy in International Law“ („Nõukogude ja Vene käsitused demokraatiast rahvusvahelises õiguses“).
  • uudis
Järgmised Jutlad kalendrisse kirja!
  • #avatud teadus
  • #teaduskool
  • uudis
Inspireeriv kõrghariduspäev „Õpi Tartus!” toimub 30. oktoobril kl 9.00–14.00 Tallinnas Kultuurikatlas.
  • #kooliõpilasele
  • uudis
9. oktoobril väisab Tartu Ülikooli Portugali president Marcelo Rebelo de Sousa.
  • uudis
Oktoober on vaimse tervise kuu! Kõiki Tartu Ülikooli tudengeid on oodatud osa võtma ja koos meiega vaimse tervise teemadele tähelepanu pöörama! Meie Tartu Ülikooli üliõpilasesinduses...
  • uudis
Brüsselis avatud näitusel tutvustatakse Eesti teadlasi, kes on pälvinud Euroopa Teadusnõukogu grandi. Näitusel saab lugeda ka Tartu Ülikooli üheteistkümne silmapaistva teadlase ERC projektist.
  • uudis
4. oktoobril kell 12.15 avatakse maailma keelte ja kultuuride instituudis näitus, mis on pühendatud Itaalia-Eesti kahepoolsetele suhetele aastail 1918–1940.
  • uudis
 19. septembril toimus seminar “Abusive debt recovery practices: lessons from the Baltic States and Germany”.
  • uudis
Konkurss toimub kolmapäeval, 2. oktoobril algusega kl 10 Tartu Ülikooli raamatukogu konverentsisaalis.
  • uudis
Sügisese kestlikkuse infokirja teemasid ühendavad koostöö ja selle soodustamise vajadus nii teadusalade kui ka teadlaste ja ühiskonna vahel.
  • #kestlikkus
  • uudis
Tartu Ülikooli Õigusteaduskond kuulutab välja konkursi Rahvusvahelise Kriminaalkohtu (International Criminal Court) harjutuskohtuvõistluse võistkonnaliikmete leidmiseks.
3., 10., ja 17. oktoobril kell 15.30 - 17.00
  • uudis
11. oktoobril kl 18.00 ülikooli aulas toimub kontsert „180 aastat Clara Schumanni kontsertidest Tartus“.
  • uudis
Tartu Ülikoolis jätkatakse Ukraina relvajõududele varjevõrkude punumist ja kiivrikatete valmistamist.
  • uudis
Willem C. Vis'i nimeline rahvusvaheline harjutuskohtuvõistlus on üks prestiižsemaid rahvusvahelise kaubandusõiguse harjutuskohtuvõistlusi maailmas.
  • uudis
Tartu Ülikooli õigusteaduskond ootab Sind kandideerima Teldersi harjutuskohtu võistkonda, kes esindab Tartu Ülikooli 2024. aastal Haagis!
  • uudis
14. novembril toimub TÜ Narva kolledžis Õiglase Ülemineku Foorum „Nutikast kahanemisest kestliku suurtööstuseni. Ida-Viru tuleviku visandid“. Konverentsile registreerumine algab oktoobris.
  • #ettevõtlus
  • #kestlikkus
  • uudis
Sel sügissemestril toimub taas mentorlusprogramm, kuhu on võimalik 23. septembrini kandideerida nii üliõpilastel, vilistlastel kui ka ülikooli töötajatel.
  • #vilistlane
  • uudis
Kolme minuti loengute konkursile saab registreeruda 19. septembrini.
  • uudis
Sotsiaalteaduste valdkond jagab välja aasta üliõpilasteo preemia.
  • #tunnustamine