Otsi uudist

Sügisese kestlikkuse infokirja teemasid ühendavad koostöö ja selle soodustamise vajadus nii teadusalade kui ka teadlaste ja ühiskonna vahel.
  • #kestlikkus
  • uudis
Tartu Ülikooli Õigusteaduskond kuulutab välja konkursi Rahvusvahelise Kriminaalkohtu (International Criminal Court) harjutuskohtuvõistluse võistkonnaliikmete leidmiseks.
  • uudis
Tartu Ülikoolis jätkatakse Ukraina relvajõududele varjevõrkude punumist ja kiivrikatete valmistamist.
  • uudis
Willem C. Vis'i nimeline rahvusvaheline harjutuskohtuvõistlus on üks prestiižsemaid rahvusvahelise kaubandusõiguse harjutuskohtuvõistlusi maailmas.
  • uudis
Tartu Ülikooli õigusteaduskond ootab Sind kandideerima Teldersi harjutuskohtu võistkonda, kes esindab Tartu Ülikooli 2024. aastal Haagis!
  • uudis
14. novembril toimub Tartu Ülikooli Narva kolledžis tänavune Õiglase Ülemineku Foorum „Nutikast kahanemisest kestliku suurtööstuseni. Ida-Viru tuleviku visandid“. Konverentsile registreerumine algab oktoobris.
  • #ettevõtlus
  • #kestlikkus
  • uudis
Sel sügissemestril toimub taas mentorlusprogramm, kuhu on võimalik 23. septembrini kandideerida nii üliõpilastel, vilistlastel kui ka ülikooli töötajatel.
  • #vilistlane
  • uudis
Kolme minuti loengute konkursile saab registreeruda 19. septembrini.
  • #teadus
  • uudis
Sotsiaalteaduste valdkond jagab välja aasta üliõpilasteo preemia.
  • uudis
Tänavuste teenetemärkide ettepanekuid saab esitada veebivormi kaudu 20. septembrini.
  • uudis
Õigusteaduskonna üliõpilane, tule karjäärimessile!
  • uudis
Tartu Ülikool ja Cybernetica AS sõlmisid lepingu teadmussiirdedoktorantide koolitamiseks, et leida teadupõhiseid lahendusi infotehnoloogia arendusküsimustele.
  • #teadus
  • pressiteade
5. septembril toimunud õppeaasta avapeol selgusid möödunud õppeaasta kõige silmapaistvamad tugitöötajad.
  • uudis
31. oktoobrini saab esitada kandidaate Tartu Ülikooli Rahvusmõtte auhinnale.
  • uudis
Mary-Liis Mustonen, Liis Pormeister, Kristin Kink, Sirje Kollom: „Soovime südamest tänada selle aasta stipendiumifondi panustajaid“
  • uudis
Eesti Teadusagentuur (ETAG) avas 2024. aasta üliõpilaste teadustööde riikliku konkursi.
  • uudis
Sellelt lehelt leiad info, mida vajad Tartu Ülikooli esmakursuslasena õpingute edukaks alustamiseks.
  • uudis
Esmaspäeval, 2. septembril kell 10.00 toimus peahoone ees Tartu Ülikooli 2024/2025. õppeaasta avaaktus.
  • uudis
Valminud on neljas riigiõiguse aastaraamat.
  • #kirjastamine
  • ajakiri
Septembris toimuvad infotunnid, kus anname vajalikku infot õppima asumise ja õppekorralduse kohta.
  • #sisseastumine
  • #esmakursuslane