Andres Tennus

Tule 25. septembril Tartu Ülikooli õigusteaduskonna karjäärimessile

25. septembril 2024 Vanemuise kontserdimajas toimub Tartu Ülikooli õigusteaduskonna karjäärimess, mis toob kokku õigusvaldkonna nimekad töö- ja praktikakohtade pakkujad.

Tartu Ülikooli õigusteaduskonna üliõpilastel on võimalus vahetult suhelda juuramaastiku võtmetegijatega, kelle seas on Eesti kohtud, sealhulgas Riigikohus ja Euroopa Liidu Kohus, prokuratuur, advokatuur, notarid, kohtutäiturid ja pankrotihaldurid.

Messil osalevad Riigikantselei, ministeeriumide ja ametite, kohalike omavalitsuste, finantssektori ning  ettevõtete esindajad. Taaskord pakuvad praktika- ja töövõimalusi nimekad advokaadibürood, aga ka Finantsinspektsioon, Politsei- ja Piirivalveamet ning Kaitsepolitseiamet.

LAVA PROGRAMM

11. 00 Karjäärimessi avamine
 Professor Gaabriel Tavits, õigusteaduskonna direktor
12.00 Õppimine õigusteaduskonnas – valikud ja võimalused
 Kaasprofessor Katre Luhamaa, õigusteaduskonna asedirektor
13.00 – 13.30            Debatt –  Paindlik juristikarjäär ja õiguserialade vaheline liikumine
 Väitlust juhib kaasprofessor Age Värv, õigusteaduskonna asedirektor

Mess on avatud külastajatele kell 11.00-16.00.
Messi kestel on üliõpilastele ja eksponentide esindajatele korraldatud toitlustus (supibuffet, pirukad, dessert, kohv/tee, jäävesi maitsetaimedega).

Messi plaan

Õigusteaduskonna karjäärimess

Tartu Ülikooli õigusteaduskonna üliõpilasele on osalemine tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine.

Registreerida saab ainult Tartu Ülikooli meiliaadressiga.

REGISTREERU OSALEJAKS

Õigusteaduskonna pusad

NÜÜD MÜÜGIL! Õigusteaduskonna pusad

Kandideeri Tartu Ülikooli võistkonda Rahvusvahelise Kriminaalkohtu harjutuskohtu võistlusel 2024/2025. õppeaastal

Tartu Ülikooli Õigusteaduskond kuulutab välja konkursi Rahvusvahelise Kriminaalkohtu (International Criminal Court) harjutuskohtuvõistluse võistkonnaliikmete leidmiseks.
Ukraina lipud

Ootame uusi vabatahtlikke punuma varjevõrke Ukraina jaoks