Autor:
Andres Tennus

Eesti Arhitektide Liit ja Tartu Ülikool kuulutasid välja ideekonkursi õigusteaduskonna Tallinna hoone rekonstrueerimiseks

Ideekonkursi eesmärk on leida parim kavand aadressil Kaarli pst 3 asuva õppehoone rekonstrueerimiseks ja krundi hooviala kujundamiseks.

Uus ruumilahendus peab soodustama üliõpilaste koostööd ja omavahelist läbikäimist. Selleks tuleks peale loengusaalide luua eriilmelisi õppe- ja suhtlusalasid, et võimaldada üliõpilastele ja õppejõududele mõnusat keskkonda nii õppetööks kui ka puhkehetkedeks.

Ideekonkursi žürii esimees on Tartu Ülikooli kantsler Kstina Noormets. Žüriisse kuuluvad õigusteaduskonna direktor Gaabriel Tavits, ülikooli kinnisvaraosakonna arendustalituse juhataja Viljo Vider, MTÜ Eesti Arhitektide Liidu liikmed Katrin Koov, Eve Komp ja Ülo Peil ning Tallinna Linnaplaneerimise Ameti arhitekt Lea Järve.

Tartu Ülikooli Kaarli pst 3 õppehoone arhitektuurivõistlusele oodatakse töid 20. detsembrini. Kavandi ja dokumendid saab esitada elektrooniliselt e-riigihangete keskkonna kaudu aadressil https://riigihanked.riik.ee.

Austame erinevusi märgised

Tartu Ülikooli tunnustati taas kvaliteedimärgisega „Austame erinevusi“

2024. aasta orienteerumisrajal saab (taas)tutvuda ülikooli ühiselamutega

2024. aasta orienteerumisrajal saab (taas)tutvuda ülikooli ühiselamutega

Tervitame Düsseldorfi Heinrich Heine Ülikooli kolleege Tartus!

Sõpruskohtumine Düsseldorfi Heinrich Heine Ülikooli harjutuskohtu võistkonnaga