Andero Kalju

Infoseminarid õigusteaduse Tallinna ja Tartu bakalaureuseõppe esmakursuslastele

Septembri esimesel nädalal toimuvad infoseminarid, kus anname esmakursuslastele vajalikku infot ülikooli õppima asumise ja õppekorralduse kohta.

Tallinna bakalaureuseõppe päevaõppe infoseminar 01. septembril 10.00 – 16.45 Tallinn, Kaarli pst 3 - 201
Tartu bakalaureuseõppe päevaõppe infoseminar 04. septembril 13.00 17.00 Tartu, Näituse 13a - 101
Tallinna bakalaureuseõppe sessioonõppe infoseminar 07. septembril 09.15 – 12.00 Tallinn, Kaarli pst 3 - 301

Infoseminaride kava:

Õigusteaduskonna direktori prof Gaabriel Tavits tervitussõnad

Õigusteaduskonna asedirektor õppetöö alal Katre Luhamaa sõnavõtt

Programmijuht Tiina Mikk (Tallinnas) ja asedirektor õppetöö alal Katre Luhamaa (Tartus) räägivad õppekorraldusest ja annavad juhiseid, kuidas oma õpinguid ülikoolis alustada.

Loomulikult on kohal tuutoridkes tutvustavad tuutorite rolli Tartu Ülikoolis  ja kuidas nad üliõpilasi aidata saavad.

Infoseminaridele ootame bakalaureuseõppe esmakursuslasi.

Uued üliõpilased ja kogu ülikoolipere on oodatud 4. septembril kell 10.00 Tartu Ülikooli peahoone (Ülikooli 18, Tartu) ees toimuvale 2023/2024. õppeaasta avaaktusele.

Osale kindlasti õppeaasta avaüritustel, sest seal saad ülikoolis õppimise (õppekava, tunniplaani jm) kohta olulist teavet ning kohtud oma õppejõudude ja kaasüliõpilastega.

Tervitame Düsseldorfi Heinrich Heine Ülikooli kolleege Tartus!

Sõpruskohtumine Düsseldorfi Heinrich Heine Ülikooli harjutuskohtu võistkonnaga

Sisseastumine