Õigusteaduskonna kursuseid tunnustati e-kursuse kvaliteedimärgiga

Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuur tunnustas 2022. aastal e-kursuse kvaliteedimärgiga 97 kursust erinevatest ülikoolidest, kõrgkoolidest, kutseõppeasutustest ja üldhariduskoolidest üle Eesti. Tartu Ülikooli õigusteaduskonnast sai e-kursuse kvaliteedimärgi viis kursust.

„Lepinguvälised võlasuhted“ - Age Värv

„Õiguse psühholoogia“ - Annegrete Palu, Kristjan Kask, Mari-Liis Mägi

„Õiguspsühholoogia“ - Annegrete Palu, Kristjan Kask, Mari-Liis Mägi

„Õigusteadusliku uurimistöö alused ja akadeemiline väljendusoskus“ - Age Värv,  Anneli Soo

„Õigusteadusliku uurimistöö alused ja akadeemiline väljendusoskus“ - Mari Ann Simovart, Age Värv

Kõikide e-kursuse kvaliteedimärgi saanud kursustega on võimalik tutvuda Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri veebilehel.

Aasta e-kursuse tiitlile nomineeriti üheksa kursust ning tiitel kuulutatakse pidulikult välja kevadseminaril „Digiäkk 2.0“, mis toimub Nordic Hotel Forum konverentsikeskuses ning veebis 20. mail kell 10.00–16.00. Seminarist tehakse otseülekanne EKKA YouTube’i kanalil. Seminariga on võimalik liituda ka Facebookis.

Õigusteaduse magistriõppe eeldusainete programm

Riiklik teenetemärk

President tunnustas õigusteaduskonna väärikaid õppejõude teenetemärgiga!

E-kursus "Õiguse alused mittejuristile"