Õigusteaduskonna kursuseid tunnustati e-kursuse kvaliteedimärgiga

Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuur tunnustas 2022. aastal e-kursuse kvaliteedimärgiga 97 kursust erinevatest ülikoolidest, kõrgkoolidest, kutseõppeasutustest ja üldhariduskoolidest üle Eesti. Tartu Ülikooli õigusteaduskonnast sai e-kursuse kvaliteedimärgi viis kursust.

„Lepinguvälised võlasuhted“ - Age Värv

„Õiguse psühholoogia“ - Annegrete Palu, Kristjan Kask, Mari-Liis Mägi

„Õiguspsühholoogia“ - Annegrete Palu, Kristjan Kask, Mari-Liis Mägi

„Õigusteadusliku uurimistöö alused ja akadeemiline väljendusoskus“ - Age Värv,  Anneli Soo

„Õigusteadusliku uurimistöö alused ja akadeemiline väljendusoskus“ - Mari Ann Simovart, Age Värv

Kõikide e-kursuse kvaliteedimärgi saanud kursustega on võimalik tutvuda Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri veebilehel.

Aasta e-kursuse tiitlile nomineeriti üheksa kursust ning tiitel kuulutatakse pidulikult välja kevadseminaril „Digiäkk 2.0“, mis toimub Nordic Hotel Forum konverentsikeskuses ning veebis 20. mail kell 10.00–16.00. Seminarist tehakse otseülekanne EKKA YouTube’i kanalil. Seminariga on võimalik liituda ka Facebookis.

#tunnustamine
Viivi Luik

Rahvusmõtte auhinna pälvis kirjanik Viivi Luik

#tunnustamine
Tartu Ülikool

Tartu Ülikooli väliseesti külalisprofessori stipendiumi said Annela Anger-Kraavi ja Mart Kuldkepp

#täiendusõpe
Mees istub kollasel diivanil.

Mikrokraadiprogramm "Ettevõtluse õigusõpe"