Author:
Andres Tennus

Õigusteaduskonna lõpuaktused 2022

Õigusteaduskonna 2021/2022 õppeaasta lõpuaktused toimuvad 15. ja 22. juunil Tartus ning 20. juunil Tallinnas.

 

Õigusteaduskonna magistriastme lõpuaktus toimub 15. juunil kell 11 Tartu Ülikooli peahoone aulas.

Õigusteaduskonna Tallinna bakalaureuseastme lõpuaktus toimub 20. juunil kell 13 Vabamus.

Õigusteaduskonna Tartu bakalaureuseastme lõpuaktus toimub 22. juunil kell 11 Tartu Ülikooli peahoone aulas.

 

Kõiki aktuseid saab jälgida ka UTTV vahendusel.

Ülikooli aulas toimuvate lõpuaktuste otseülekandeid saab jälgida ka peahoone auditooriumides 139 ja 140 ning peahoone ees, kuhu on külaliste jaoks üles pandud suur ekraan.

Täpsema info lõpuaktuse kohta saadab lõpetaja e-posti aadressile tema valdkond või selle üksus. Loe ka teavet, kuidas lõpetaja saab kätte lõpudokumendid.

Lõpetajad, kes soovivad endale ülikooli teklit või sõrmust, saavad selle tellida ülikooli veebipoest shop.ut.ee. Sõrmusetellimused edastatakse iga kuu viimasel päeval kullassepale, kellel kulub sõrmuste valmistamiseks kuni kaks kuud. Teklihuvilistel soovitame esitada tellimus esimesel võimalusel, et tekkel enne lõpuaktust kätte saada. Nii teklid kui ka sõrmused saab kätte mugavalt pakiautomaadist või peahoonest. Ülikooli meeneid müüakse aktuste ajal ka peahoone ees.

Igal aastal soovivad lõpetajad teha mälestuseks pilte ülikooli peahoone ees. Lisaks peahoonele on toredad kohad isiklike fotojäädvustuste tegemiseks Tartus ka Pirogovi plats, kuhu üle-eelmisel aastal istutati ülikooli lõpetajate auks iluõunapuu ja kus asub praegu ka lõpetajatele pühendatud pink, ülikooli teklitega ehitud suudlevate tudengite skulptuur, õites botaanikaaed ja toomkiriku varemed (lõpetajatele on pääs toomkiriku tornidesse tasuta ja nende pereliikmetele kehtib sooduspilet).

#tunnustamine #ülikoolist
Astrid Stadler

JÄRELVAADATAV: Konstanzi Ülikooli endise õppeprorektori ja õigusteaduskonna dekaani prof Astrid Stadleri aulaloeng ja audoktoriks promoveerimine

#tunnustamine
Õigusteaduskonna magistriastme lõpuaktus 2022

Õigusteaduskonna magistriastme lõpuaktus 2023

#tudengile #instituudist #tunnustamine
Õigusteaduskonna bakalaureuseastme Tallinna lõpuaktus 2022 Vabamus Toompea 8

Õigusteaduskonna bakalaureuseastme Tallinna lõpuaktus 2023