Prof Lauri Mälksoo valiti Institut de droit international'i assotsieerunud liikmeks

Prof Lauri Mälksoo valiti 23.08.2015 Institut de droit international'i assotsieerunud liikmeks instituudi Tallinna konverentsil, mis kestab käesoleva nädala lõpuni. Institut de droit international on 1873.a asutatud erialaühing, mis ühendab juhtivaid rahvusvahelise õiguse eksperte. Ühingu eesmärkide hulka kuulub kehtiva rahvusvahelise õiguse tuvastamine riikide praktikas suurt huvi pakkuvates valdkondades ja selle õiguse progressiivsele arengule kaasaitamine. Tartu Ülikooli õigusteadlastest on instituudis varasemalt olnud aktiivselt tegev 19. sajandi lõpus rahvusvahelise õiguse professor August von Bulmerincq (1822-1890).