Alexander Lott

11.-12. mail toimub Tallinnas mereõiguse ja hübriidsõja konverents

Teaduste Akadeemias toimuv konverents toob 11.-12. mail Tallinnasse kokku nimekad õigusteadlased eri Euroopa ülikoolidest ning praktikud riigisisestest ja rahvusvahelistest institutsioonidest, et arutada õiguslike väljakutsete üle, mis lähtuvad hübriidohtudest merel.

Konverentsil keskendume sellistele küsimustele nagu haldusõiguse ja sõjaõiguse omavahelised piirid mereliste julgeolekuoperatsioonide kontekstis, torujuhtmete ja muu tsiviiltaristu ohutus merel, mehitamata laevade õigusraamistik, põhiõiguste ja vabaduste kaitse merel.

Ootame õigusteadlasi, praktikuid ja tudengeid Tallinna mereõiguse ja hübriidsõja konverentsile, et üheskoos otsida lahendusi mereõiguse pakilistele küsimustele hübriidsõja kontekstis.

Tule saa osa esimesest rahvusvahelisest mereõiguse konverentsist Eestis!

Lisaks põhiettekannetele toimuvad konverentsil paneeldiskussioonid ja ümarlauad, mis võimaldavad osalejate vahel aktiivset arutelu rahvusvahelise õiguse, mereõiguse ja julgeolekuõiguse vallas. Konverentsi korraldab Norra Mereõiguse Keskus.

Vaata konverentsi programmi
Loe lähemalt panelistide kohta

Osalemine on tasuta, piiratud kohtade arvu tõttu on vajalik eelregistreerimine. Registreeru kohe siin

Konverents toimub füüsilise üritusena, ilma veebiülese osalemisvõimaluseta.
Konverentsi töökeel on inglise keel.

Konverents on korraldatud Euroopa Komisjoni Horizon 2020 - Marie Skłodowska-Curie
Actions rahastusallika toel.
This project has received funding from the European Union’s Horizon 2020 research
and innovation programme under the Marie Sklodowska-Curie grant agreement