Sigmund

Veebiseminar 13. aprillil „Andmekaitseõiguse arengud: kohtute ja Andmekaitse Inspektsiooni praktika"

Õigusteaduskond kutsub 13. aprillil täienduskoolitusele „Andmekaitseõiguse arengud: kohtute ja Andmekaitse Inspektsiooni praktika“. Koolitust viib läbi õigusteaduskonna IT-õiguse lektor ja andmekaitseõiguse valdkonna asjatundja vandeadvokaat Maarja Pild.

Toimumisaeg: 13. aprill kell 10.00-13.15
Toimumiskoht
: veebikeskkonnas

Hind
: 99 eurot, lisandub käibemaks

Õppejõud: õigusteaduskonna IT-õiguse lektor ja andmekaitseõiguse valdkonna asjatundja vandeadvokaat Maarja Pild.

Sihtgrupp: riigiasutustes, kohalikes omavalitsustes, ettevõtetes ja organisatsioonides töötavad spetsialistid, kellel on vaja uuendada või juurde saada õigusalaseid teadmisi andmekaitse valdkonnas.

Eesmärk: anda kiire ja põhjalik ülevaade andmekaitse valdkonna õiguslikust reaalsusest; sissevaade andmekaitseõiguse arengutesse, rõhuasetusega Andmekaitse Inspektsiooni ja kohtupraktika suundumustele.

Koolitusprogrammi sisu.

Registreerimise tingimused.

Registreeru veebiseminarile kuni 11. aprillini siin.

Mikrokraadiprogrammid Tartu Ülikoolis

Mikrokraadiprogrammid õigusteaduskonnas

Tartu Teabekeskuse rühmatöö ruumid

Värske õiguskirjanduse esitlus vilistlaspäeval „Tagasi ülikooli"