Autor:
Sigmund

Veebiseminar 13. aprillil „Andmekaitseõiguse arengud: kohtute ja Andmekaitse Inspektsiooni praktika"

Õigusteaduskond kutsub 13. aprillil täienduskoolitusele „Andmekaitseõiguse arengud: kohtute ja Andmekaitse Inspektsiooni praktika“. Koolitust viib läbi õigusteaduskonna IT-õiguse lektor ja andmekaitseõiguse valdkonna asjatundja vandeadvokaat Maarja Pild.

Toimumisaeg: 13. aprill kell 10.00-13.15
Toimumiskoht
: veebikeskkonnas

Hind
: 99 eurot, lisandub käibemaks

Õppejõud: õigusteaduskonna IT-õiguse lektor ja andmekaitseõiguse valdkonna asjatundja vandeadvokaat Maarja Pild.

Sihtgrupp: riigiasutustes, kohalikes omavalitsustes, ettevõtetes ja organisatsioonides töötavad spetsialistid, kellel on vaja uuendada või juurde saada õigusalaseid teadmisi andmekaitse valdkonnas.

Eesmärk: anda kiire ja põhjalik ülevaade andmekaitse valdkonna õiguslikust reaalsusest; sissevaade andmekaitseõiguse arengutesse, rõhuasetusega Andmekaitse Inspektsiooni ja kohtupraktika suundumustele.

Koolitusprogrammi sisu.

Registreerimise tingimused.

Registreeru veebiseminarile kuni 11. aprillini siin.

E-kursus "Õiguse alused mittejuristile"

Õppijad auditooriumis

Mitmesse mikrokraadiprogrammi kandideerimise tähtaega pikendati 28. jaanuarini

Koolituse kokkupanija ja tsiviilõiguse kaasprofessor Mari Ann Simovart koos lektor Kadri Härgineniga