Becca Tapert

Avaldus õigusteaduskonna mikokraadiprogrammi esita 21. jaanuariks!

Tartu Ülikooli õigusteaduskonna mikrokraadiprogrammidesse avalduste esitamine kestab. Vali kolmest mikrokraadiprogrammist endale sobivaim ja esita avaldus hiljemalt 21. jaanuariks:

Lapse õigused ja heaolu (12 EAP) koostöös ühiskonnateaduste instituudiga.

• Mikrokraadiprogramm annab võimaluse lastekaitse ja sotsiaalõiguse praktikutel end kõrgharidusõppes täiendada, omandada uusi teadmisi lapsekesksest lähenemistest töös lastega ning õppida koos teiste lastekaitse huvilistega.
  • Programm on valminud õigusteaduskonna ja ühiskonnateaduste instituudi koostöös. Õppejõududeks on oma valdkonna tunnustatud eksperdid. Õppetöö toimub nii veebis kui sessioonõppes koos üliõpilastega, Tallinnas ja Tartus kahe semestri vältel. Programmi õpe toimub teist aastat, praegused õppijad on õppe sisuga väga rahule jäänud.
  • Sisseastumise eelduseks on huvi ja valmisolek õppida, õigusalane haridus või sellega võrreldav praktiline kogemus.
    Lisainfo ja registreerumine 21. jaanuarini.

Küberpoliitika ja -õigus (12 EAP) koostöös Johan Skytte poliitikauuringute instituudiga.

• Küberjulgeoleku eksperdid on tänapäeva maailmas kõrgelt hinnatud ning seetõttu kasvab nõudlus küberpoliitikat puudutavate teadmiste järele.
  • Mikrokraadiõppes käsitletakse kübervaldkonna uusi suundumusi, osalejad saavad teadmisi küberpoliitikast, õigusest ja turvalisusest. Õpe on inglise keeles ja toimub ainult veebis kevadsemestril.
    Lisainfo ja registreerumine 21. jaanurini.

Riigihangete korraldamine edasijõudnutele (12 EAP) koostöös Johan Skytte poliitikauuringute instituudiga.

• Mikrokraadiprogramm annab osalejatele põhjalikud teadmised ja oskused riigihangete korraldamisest ja läbiviimisest. Programmi läbinud osalejad on kursis riigihangetesse puutuvate õiguslike, majanduslike ja korralduslike aspektidega.
  • Mikrokraadiprogramm on välja töötatud kooskõlas tööandjatega ning programmis õpetavad valdkondade tippspetsialistid. Õpe toimub kevadsemestril, võimalus on läbida programm ka täielikult veebis.
    Lisainfo ja registreerumine 21. jaanuarini.

Tartu Teabekeskuse rühmatöö ruumid

Värske õiguskirjanduse esitlus vilistlaspäeval „Tagasi ülikooli"

Juridica

Ilmunud on Juridica 10/2023