Edmond Mäll

Eesti Teadusagentuuri korraldatud üliõpilaste teadustööde konkursilt tuli õigusteaduskonda hulk auhindu

12. detsembril autasustas ETAG 2023. aasta parimaid üliõpilaste teadustöid, Tartu Ülikooli õigusteaduskonna töid tunnustati järgmiselt:

Teaduste akadeemia riigiõiguse sihtkapitali eripreemia

Bakalaureuseõppe üliõpilasele (1500 eurot) Daniil Bardõbahhinile (Tartu Ülikool) konkursitöö „Õigustloova akti asjassepuutuvus esimese või teise astme kohtu poolt algatatud põhiseaduslikkuse järelevalve asjades“ eest. Juhendaja: Aaro Mõttus.

Magistriõppe üliõpilasele (2200 eurot) Katariina Kuum’ale (Tartu Ülikool) konkursitöö „Põhiseaduslikkuse järelevalve Euroopa Liidu õigusega seotud normide üle“ eest, juhendaja: Carri Ginter.

Justiitsministeeriumi eripreemia

Magistriõppe üliõpilasele (1500 eurot) Kristo Kippa’le (Tartu Ülikool) konkursitöö „Tarbijakrediidilepingu regulatsiooni kohaldamine buy now pay later (osta nüüd, maksa hiljem) ärimudelile“ eest, juhendaja: Karin Sein;

Magistriõppe üliõpilasele (1500 eurot) Katariina Kuum’ale (Tartu Ülikool) konkursitöö „Põhiseaduslikkuse järelevalve Euroopa Liidu õigusega seotud normide üle“ eest, juhendaja: Carri Ginter;

Doktoriõppe üliõpilasele (2000 eurot) Annemari Õunpuu’le (Tartu Ülikool) konkursitöö „Kommertspant ettevõtja vallasvarale“ eest, juhendajad: Karin Sein, Paul Varul, Villu Kõve.

Rahandusministeeriumi eripreemia

Magistriõppe üliõpilasele (1700 eurot) Kristo Kippa’le (Tartu Ülikool) konkursitöö „Tarbijakrediidilepingu regulatsiooni kohaldamine buy now pay later (osta nüüd, maksa hiljem) ärimudelile“ eest, juhendaja: Karin Sein.

Õnnitleme kõiki laureaate ja juhendajaid!

Loe uudist samal teemal ka Tartu Ülikooli veebilehelt

Õigusteaduskonna pusad

NÜÜD MÜÜGIL! Õigusteaduskonna pusad

Tervitame Düsseldorfi Heinrich Heine Ülikooli kolleege Tartus!

Sõpruskohtumine Düsseldorfi Heinrich Heine Ülikooli harjutuskohtu võistkonnaga