Andres Tennus

Registreeru 18. mai vilistlaspäeva „Tagasi ülikooli“ sündmustele õigusteaduskonnas

18. mail 2024 toimub Tartu Ülikooli vilistlaste kokkutulek „Tagasi ülikooli“. Vilistlaste kokkutuleku päeva jooksul saab kohtuda õppejõudude ja endiste kursusekaaslastega, külastada armsaks saanud õppehooneid ja auditooriume, võtta Tartu [eel]arvamusfestivalil osa ülikooli aruteludest ning osaleda ühislaulmisel ja õhtusel peol ülikooli spordihoones.

Lisaks Tartu Ülikooli vilistlaspäeva programmis toimuvale ootame oma vilistlasi ka õigusteaduskonna sündmustele.

Ajakava

11.00 - 12.00 Õigusteaduskonna endiste ruumide ühiskülastus Tartu Ülikooli peahoones (Ülikooli 18). Kogunemine peahoone fuajees kella all.

Registreerun ruumide ühiskülastusele

11.00 - 16.00 Õiguskirjanduse - kommenteeritud väljaannete ja õppematerjalide -  soodusmüük (Näituse 20 fuajees)

14.15 - 15.00 Õiguskantsler PhD Ülle Madise akadeemiline loeng "Põhiõiguste tagamine ärevas julgeoleku olukorras" (Näituse 13A - 101). Kohtade arv on piiratud, osalemiseks on vajalik eelregistreerumine. Eelregistreeruda saab vabade kohtade täitumiseni või hiljemalt 30. aprillini.

Registreerun akadeemilisele loengule

15.00 - 15.45  Kohvilaud ja tort (Näituse 13A fuajees).

15.15 - 15.45  Värske õiguskirjanduse esitlus (Näituse 13A - 101).

18.30 - 19.00 Peahoone ees tervitab vilistlasi Tartu Ülikooli rektor ja Tartu linnapea Urmas Klaas annab üheks õhtuks võimu üle vilistlastele

19.00 - 20.00 Rongkäik

20.00 - 04.00 Suur pidu ülikooli spordihoones (Ujula 4)

Suure vilistlaste kokkutuleku "Tagasi ülikooli" kodulehe leiad siit ja Facebooki ürituse siit. Kõik päevased üritused on tasuta.
Õhtul kell 20 algab ülikooli spordihoones (Ujula 4) suur vilistlaste pidu, kuhu saad pileti osta siit.
Õhtuse peo peaesineja on 2 Quick Start. Lisaks esinevad veel ansambel Justament ja puhkpilliorkester Popsid ning muusikat mängib DJ Kalev K. Õhtut juhivad Andres Dvinjaninov ja Saara Pius.

Kuni 17. maini on müügil piiratud kogus 45-euroseid mõtliku Tiksu* pileteid. Ürituse toimumise päeval on pilet kohapealt ostes 70 eurot. Piletiostuga toetad vilistlaste kokkutuleku toimumist ja pääsed õhtusele suurejoonelisele peole.

OSTA PILET SUURELE PEOLE

Liitu Tartu Ülikooli vilistlaste infokirjaga – sel juhul saad hõlpsalt teavet kokkutuleku programmi ja piletimüügi kohta. Lisateavet jagatakse ka ülikooli kodulehel, Facebookis ja Instagramis.

* Piletitele on löönud ajatempli Tartu Ülikooli maskott Tiksu. Legend räägib, et Tiksu koorus maailma ühel 2021. aasta varahommikul koos päikesetõusuga, mis andis talle kaasa erakordselt suure õpihimu. Loe Tiksu kohta lähemalt: ut.ee/tiksu.

Õigusteaduskonna pusad

NÜÜD MÜÜGIL! Õigusteaduskonna pusad