Tartu Ülikooli õigusteaduskond

Rahvusvahelise õiguse suveülikool ootab osalejaid

Kandideeri arvult 10. Tartu Ülikooli rahvusvahelise õiguse suveülikooli, 25.-29.07.2022!

Kümnenda juubelini jõudnud Tartu Ülikooli suveülikool toimub sel aastal Pärnus 25.-29.07.2022; kandideerimistähtaeg on 25. mai 2022.

Sel aastal on teemadeks terrorism, rahvusvaheline kriminaalõigus ja Rahvusvaheline Kriminaalkohus, globaalne soojenemine ja rahvusvaheline õigus, relvastatud jõu kasutamine ÜRO põhikirja praktika valguses.

Õppejõududeks on sel aastal Dr Veronika Bilkova (Praha), Dr Sergei Sajapin (Almaty), prof Peter-Tobias Stoll (Göttingen) ja prof Tom Ruys (Gent). Eestikeelse vestluse Ukraina sõjast ja rahvusvahelisest õigusest peavad TÜ enda rahvusvahelise õiguse õppejõud prof Lauri Mälksoo ja Dr René Värk.

Tule ja õpi rahvusvahelist õigust rahvusvahelises tudengite seltskonnas ja avarda oma silmaringi juhtivate õppejõudude käe all!

Kandideeri

Sisseastumine

Sisseastumine õigusteaduskonda
ISRD-4 uuring