Kadi Riive

Tule kuulama! 16. juunil kell 10 Zoomis Chris Eskridge, Ph.D. loeng „Philosophies of Punishment and Capital Punishment in the US“

Õppeaasta viimases Karistusõiguse Jutlas esineb 16. juunil kell 10.00 - 12.00 Nebraska ülikooli professor Chris Eskridge ettekandega "Philosophies of Punishment and Capital Punishment in the US".

Loengus käsitletakse surmanuhtluse kasutamist ja selle kuritarvitamist rahvusvahelises kontekstis, keskendudes Ameerika Ühendriikides surmanuhtluse kasutamise dünaamikale viimase 300 aasta jooksul, vaadeldakse surmanuhtlust ajaloolises kontekstis ning antakse ülevaade selle vastuolulise karistusviisi poliitilistest ja filosoofilistest mõõtmetest.

Ettekannet saab kuulata nii kohapeal Kaarli pst 3-103 (Tallinn) kui ka Karistusõiguse Jutla tavapärasel Zoomi lingil.

Ootame kõiki huvilisi liituma ja kuulama!

Liitu Zoomiga siin

Chris Eskridge