Andres Tennus

Ilmunud on ettekannete kogumik „Revision of Insolvency Law - New in Insolvency Law. Bankruptcy Law 30 years."

Tartu Ülikooli õigusteaduskonnas toimus 08. detsembril 2022. aastal rahvusvaheline konverents "Maksejõuetusõiguse revisjon – uut maksejõuetusõiguses. Pankrotiseaduse 30 aastat".

Teiste ettekannete seas käsitlesid maksejõuetuse aktuaalseid probleeme rahvusvaheliselt tunnustatud maksejõuetusõiguse eksperdid prof Stephan Madaus, prof Paul Omar ja prof Christoph G. Paulus, kelle ettekanded on koondatud värskelt Tartu Ülikooli õigusteaduskonna poolt välja antud kogumikku.

Kogumiku paberversioon on kohapeal tutvumiseks olemas Tartu Ülikooli õigusteaduskonna Tartu õppehoone teabekeskuses (Näituse 20), elektronkataloogis Ester ja lehitsetav digiversioon on saadaval veebis.

“Revision of Insolvency Law - New in Insolvency Law. Bankruptcy Law 30 years”

Õigusteaduskonna pusad

NÜÜD MÜÜGIL! Õigusteaduskonna pusad

Tervitame Düsseldorfi Heinrich Heine Ülikooli kolleege Tartus!

Sõpruskohtumine Düsseldorfi Heinrich Heine Ülikooli harjutuskohtu võistkonnaga

Fotol on Tartu Ülikooli peahoone, foto autor Andres Tennus