Andrea Piacquadio

Rahvusvaheline konverents "Maksejõuetusõiguse revisjon – uut maksejõuetusõiguses. Pankrotiseaduse 30 aastat"

Konverentsiga tähistatakse pankrotiseaduse kolmekümnendat aastapäeva ja prof Paul Varuli juubelit. Konverents keskendub maksejõuetusõiguse reformile.

Konverentsil esinevad ettekannetega Eesti maksejõuetusõiguse ühed parimad asjatundjad prof Paul Varul, Urmas Volens, Kersti Kerstna-Vaks, Toomas Saarma, Annemari Õunpuu ja Anto Kasak, kes käsitlevad eelkõige maksejõuetusõiguses tehtud uuemaid muudatusi.

Maksejõuetuse aktuaalseid probleeme käsitlevad rahvusvaheliselt tunnustatud maksejõuetusõiguse eksperdid prof Stephan Madaus, prof Paul Omar ja prof Christoph G. Paulus, kelle ettekanded seonduvad muuhulgas Eestiga. Konverentsi väliskülaliste ettekanded konverentsi esimeses sessioonis on inglise keeles, ettekandeid ja diskussiooni eesti keelde ei tõlgita. Konverentsi teise sessiooni töökeel on eesti keel.

Konverentsi korraldab Tartu Ülikooli õigusteaduskond koostöös Eesti Akadeemilise Õigusteaduse Seltsiga.

Konverentsi läbiviimist toetavad Tartu Ülikool, Eesti Akadeemiline Õigusteaduse Selts, Advokaadibüroo TGS Baltic, Advokaadibüroo Rask, Advokaadibüroo Kasak & Lepikson, Advokaadibüroo Eipre & Partnerid, Advokaadibüroo COBALT, Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Koda ja hotell Lydia.

Konverentsi programmi ja ettekannetega saab tutvuda konverentsi kodulehel.

Registreeru konverentsile

Maksujõuetuse konverents
Konverents algab
Salzburg