Vabariigi Presidendi Kantselei

President tunnustas õigusteaduskonna väärikaid õppejõude teenetemärgiga!

Iseseisvuspäeva eel andis Eesti Vabariik oma kõrgeima tänu – riigi teenetemärgi – inimestele, kelle igapäevane tegevus laob järjest uusi kihte Eesti hoolivuse, märkamise ja kaitstuse seina, kirjutas president Alar Karis riigi teenetemärkide andmise otsuse eessõnas.

Riiklikud autasud Eestile osutatud teenete tunnustuseks said 151 inimest kodu- ja välismaalt. "Neid kõiki liidab ustavus põhimõtetele, millele me tahame näha Eestit toetumas: demokraatiale, õiglusele, tarkusele, järjekindlusele, headusele, ettevõtlikkusele, mõistmisele," rõhutas riigipea.
Eesti tänab ja tunnustab teadlasi, kes on oma tööga aidanud viia teadust tipptasemele, teinud seda rahvusvahelise koostööga suuremaks ning panustanud targa rahva kujundamiseks haridusse.

Presidendilt said Valgetähe teenetemärgi Tartu Ülikooli õigusteaduskonna õppejõud:
  • endine Riigikohtu kohtunik 𝐓𝐚𝐦𝐛𝐞𝐭 𝐓𝐚𝐦𝐩𝐮𝐮, kes on pikaajalise kohtunikutöö kõrvalt andnud ka märkimisväärse panuse õigusharidusse ja
  • vandeadvokaat ning Tartu Ülikooli pikaaegne õppejõud 𝐂𝐚𝐫𝐫𝐢 𝐆𝐢𝐧𝐭𝐞𝐫.

Tambet Tampuu
Carri Ginter

Vasakult: Tambet Tampuu ja Carri Ginter.

Soovime Tartu Ülikooli õigusteaduskonna poolt palju õnne!

Vaata kõigi riigi teenetemärgi saajate nimekirja siit.

Õigusteaduskonna pusad

NÜÜD MÜÜGIL! Õigusteaduskonna pusad