Autor:
The Telders Moot Court Competition

Kandideeri Teldersi harjutuskohtu võistkonda ja esinda Tartu Ülikooli 2024. aastal Haagis

Hea õigustudeng!

Tartu Ülikooli õigusteaduskond ootab Sind kandideerima Teldersi harjutuskohtu võistkonda, kes esindab Tartu Ülikooli 2024. aastal Haagis! 

Teldersi rahvusvahelise õiguse harjutuskohus on üks prestiižsemaid harjutuskohtuvõistlusi Euroopas, andes osalejatele suurepärase teadmistepagasi rahvusvahelises õiguses ja pannes proovile telderdajate argumenteerimisoskuse nii kirjalikus kui ka suulises voorus. 

Võistlusel osalemine annab võimaluse teenida õppeaasta jooksul 12 EAP-d, kohtuda oma ala spetsialistidega Eestis ja rahvusvahelisel tasandil ning finaali jõudmisel esineda ka ÜRO Rahvusvahelise Kohtu kohtusaalis mh Rahvusvahelise Kohtu kohtunike ees. Tiimi juhendavad Liina Lumiste, Maarja Tambet, Kertu-Liis Rannik ja Eva-Triin Kubpart.

Kuidas kandideerida?

  • ole vähemalt II kursuse tudeng,
  • esita CV (eesti keeles) ja õppetulemuste väljavõte kogu õpingute perioodil,
  • kirjuta 1-leheküljelises motivatsioonikirjas (inglise keeles), miks soovid võistlusel osaleda ja miks just Sinust peaks saama järgmine telderdaja.

Kandideerimisdokumendid saada 22. septembriks aadressil teldersut@gmail.com.
Suulised vestlused toimuvad 25.- 29.septembrini.

Vaata varasemate võistkondade tegemisi ka Facebookis

Lisainfo:  
Liina Lumiste liina.lumiste@ut.ee

Image
TÜ võistkond Teldersi rahvusvahelise õiguse harjutuskohtu võistlusel Haagis 2023, Rahvusvahelise Kohtu eest. Fotol Joosep Lang, Kertu-Liis Rannik, Eva-Triin Kubpart ja Birgit Partvei.

Fotol: Tartu Ülikooli võistkond Teldersi rahvusvahelise õiguse harjutuskohtu võistlusel Haagis 2023, Rahvusvahelise Kohtu eest. Fotol vasakult Joosep Lang, Kertu-Liis Rannik, Eva-Triin Kubpart ja Birgit Partvei

Õigusteaduskonna pusad

NÜÜD MÜÜGIL! Õigusteaduskonna pusad

Tartu Ülikooli õigusteaduskonna loengusari "Tehnoloogia ja õigus"

Loengusari "Tehnoloogia ja õigus"

Tartu Ülikooli inimesed [eel]arvamusfestivalil

Arvamusfestivalil lööb Tartu Ülikoolist kaasa üle 30 inimese