Kadi Riive

Tule kuulama! 21. aprillil kell 10 Karistusõiguse Jutlas „Erasektori korruptsioon ning kannatanu võimalused oma õiguste kaitseks“

Karistusõiguse Jutla seekordne vestlusepisood keskendub teemale erasektori korruptsioon ning kannatanu võimalused oma õiguste kaitseks. Arutelu toimub reedel, 21. aprillil kell 10.00 Zoomis

Külaliseks on vandeadvokaat, Advokaadibüroo Sorainen partner ja büroo majanduskuritegude ennetamise ja uurimise valdkonna juht Norman Aas.

Arutlusele tulevad küsimused, mida erasektori korruptsioon tähendab ning millised on kannatanu võimalused kriminaalmenetluses oma õiguste tagamiseks ning kas menetlusseadustik pakub selleks piisavalt kaitset kannatanule.

Liitu aruteluga Zoomis

Märgi kalendrisse ka järgmised Karistusõiguse Jutla kevadüritused:

5. mail kell 10.00-11.30 kõneleb veebiarutelul Tallinna ringkonnakohtu kohtunik Sten Lind tahtluse tuvastamise problemaatikast elu- ja tervisevastaste süütegude kontekstis.

Liitu aruteluga Zoomis

29. mail kuni 2. juunil kell 14.15-17.45 (st iga päev 4 akadeemilist tundi) annab Patrick J. McKinley, pensioneerunud ringkonnaprokurör Santa Barbarast, Tartus (ilma veebiülekandeta) kursust "The US Criminal Law and Procedure". Üliõpilased saavad kursust võtta 3EAP eest, ülejäänud huvilised aga täiendõppe raames.

Loe lähemalt ja registreeru kursusele

Ootame kõiki huvilisi kuulama, küsima, kaasa arutlema.

Loe rohkem ja leia osalemiseks Zoomi link Karistusõiguse Jutla veebist.

TÜ vaimse tervise konverents „Tööheaolu – mis ja kelle asi?“

Tartu Ülikool kutsub vaimse tervise konverentsile, kus kõneldakse tööheaolust